Facebook
Google
Twiter
צרו קשר
Contact us:
+972-584277788

6 סיבות להתחתן בחורף

צילום חתונה בחורף? הנה 6 סיבות טובות מדוע בכל מה שקשור לתיעוד היום המיוחד שלכם, קיבלתם החלטה פוטוגנית מאוד:

1. עמידה בזמנים. היום החורפי הקצר הזה הוא בעצם ארוך!
הנה משהו חשוב שכדאי להפנים: הרי בעונת החורף הימים קצרים ומחשיך מוקדם, אבל למרות שבמחשבה ראשונה עובדה זו נשמעת כחיסרון - היא בעצם יתרון גדול! העובדה שהשמש יורדת בשעה מוקדמת קובעת שגם צילומי החוץ יסתיימו בשעה מוקדמת ויאפשרו לכם להגיע אל האולם רגועים, רעננים, בלי לחץ, ללא תחושה שתגרום לכם לרצות לשדך לבטן שלכם דף נייר שעליו מודפסות איזה כמה ספרות שיסבירו לכולם סביבכם שאתם בכלל בעיצומו של מרתון כרגע...
ואם עדיין לא השתכנעתם, בואו באמת נדבר במספרים ריאליים:
בחורף, צילומי החוץ יסתיימו בסביבות השעה 17:30, קבלת הפנים בשעה 19:30. יש לכם לפחות שעתיים להגיע רגועים ורעננים אל האולם.
בקיץ, צילומי החוץ יסתיימו בסביבות השעה 20:00, קבלת הפנים בשעה 19:30. אתם כבר באיחור של חצי שעה, וזה אם הכל התרחש בזמן...
לכן, בואו נסכם זאת שוב: היום החורפי הקצר הזה הוא בעצם ארוך!

2. בחורף, האיפור שלך כאן כדי להישאר!
האיפור המושקע שלך, איתו את יוצאת לצילומי החוץ, יישאר בדיוק היכן שהמאפרים שלך מיקמו אותו, כי בזכות טמפרטורות החורף, החום והלחות של הקיץ, אויביו הגדולים ביותר של האיפור - נשארים מחוץ לתמונה. (וכן, בנוסף, מישהו צריך לכתוב את זה בקול: ביום המיוחד הזה שלכם? כל זוג ישמח לשמר את בית השחי שלו בתנאי קירור נאותים, ללא כתמי זיעה המאפיינים זוגות רבים הבוחרים להתחתן בעונה החמה והדביקה.)


3. בינינו, כל הצומח של הקיץ הוא רק שאריות מיובשות של החורף!    
הרי אין דבר שמצטלם יפה, צבעוני, דרמתי יותר, מאשר הצומח של אחרי הגשם, נקי, צבעוני, רענן, כך שאם החלטתם על צילומים בחיק הטבע, אתם יודעים שהרקע שיעטוף אתכם יהיה עשיר בהתאם.

ליאת ואלעד מהממים


4. בחורף הראש שלכם באמת יהיה בעננים!
חתונה בקיץ - שמיים מונוטוניים, כחולים נטו, ברמה של שפכטל.
יום אח"כ? הפתעה! שוב אותם שמיים נקיים, שעם כל החן שלהם, אין מה לעשות, הם נראים כמו שבלונה צפויה שמתחננת לאיזשהו עניין שישבור את רצף הכחול האחיד והדי משעמם.
כל צלם חתונות יוכל להעיד, עד כמה זוגות הקיץ ידועים בבקשותיהם לאחר החתונה, "בבקשה, צלמוס, אין איזה מצב לשתול בפוטושופ קצת עננים שיתנו לנו קצת דרמה כאן?"
הזוגות של החורף זוכים, בילט-אין, בזכות העונה, להצטלם ברקע של שמיים דרמתיים, עם גוונים משגעים ושכבות של עננים, שרק יוסיפו לעומק ולעניין של הצילומים.
צילום חתונה בחורף

5. צילומי חוץ חורפיים בתנאי סטודיו!
בצילומי חוץ שנערכים בקיץ, הזוג נאלץ להתמודד עם תנאי אור וצל קיצוניים, שעלולים ליצור אווירה פחות רכה מהרצוי, כשהכהה כהה מדי והבהיר בהיר מדי, קונטרסט קשוח שמאתגר את רכות המעמד הזוגי, בצילומי חוץ חורפיים התאורה רכה יותר באופן משמעותי ובזכות הפילטר הטבעי שהעננים מספקים, יוצאים צילומים נעימים ומלטפים בהתאם.


6. המשוואה פשוטה! חתונה = ביחד. חורף = ביחד.
הרי אין כמו צילומי זוגיות באווירה חורפית. האווירה המחבקת שהחורף מביא איתו, הדגש על הקירבה, החיבוק, הרומנטיקה, הכל פשוט טבעי, קרוב ומרגש יותר בחורף. כך שבין אם נצלם אתכם בחוף ים מעונן וסוער, ביער ירוק ורטוב, בסמטה שטופת גשם, בבר חמים ונעים, היכן שרק תבחרו, האווירה המיוחדת של היום החורפי הזה שלכם תמצא את דרכה להתבטא בצילומים, שישאירו טעם של זיכרון מתוק ומיוחד.

צילום חתונה בחורף

נשמח לעמוד לשירותכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל שאלה או בירור, והיי, אם אתם מחפשים צלם אירועים שלגמרי מבין את השיקולים של הבחירה שלכם - ייתכן שיש בינינו קליק. (:   
6 סיבות להתחתן בחורף

הערות:

צרו קשר: